Kalendarz adwentowy dla par – „Czas na bliskość”

Przekazuję w Twoje ręce kalendarz z adwentowymi zaproszeniami. Chciałabym, by Cię wspierał w budowaniu więzi w małżeństwie.

Tworząc go, miałam też pewne obawy. By nie stał się narzędziem przymusu, wywieranego na mężu czy żonie – że powinien czy powinna dla Waszego dobra zrobić to czy tamto. Rozwój jest tylko tam, gdzie jest wolność.  🙂

Jeśli uznacie, że odpowiada Wam obojgu forma codziennych inspiracji do zrobienia czegoś, życzę Wam pięknej podróży i mam nadzieję, że pomysły na poszczególne dni przynajmniej w części będą przydatne. Może będziecie chcieli coś zmienić, zastąpić czymś, co bardziej Wam służy.

Starałam się konstruować te pomysły tak, by mogła się w takim kalendarzu odnaleźć tylko jedna strona w małżeństwie – która preferuje taką formę inspirowania się.

Jeśliby ten kalendarz miał powodować między Wami jeszcze więcej napięcia, poczucia winy i konfliktów, to zdradzę Wam sekret: bardziej będzie służyć Waszej więzi, jak zrobicie listę najlepszych filmów do obejrzenia w Adwencie i obejrzycie je siedząc razem przytuleni na kanapie.

A jeśli masz ochotę spróbować – wystarczy, że rozetniesz kartki i spakujesz je wg dowolnego pomysłu (linki z przykładami znajdziecie np. TU).

ABY POBRAĆ KALENDARZ, KLIKNIJ NA BANER PONIŻEJ.

Dobrego Adwentu 🙂

Małgorzata Rybak

PS. PS. TU [KLIK] możesz posłuchać 10-minutowej rozmowy o kalendarzu w Radio Rodzina.