Coaching

Spotkanie w sesji coachingowej jest jak taki moment w podróży pociągiem, gdy ja dosiadam się na chwilę do Ciebie. Nie zagaduję Ciebie jednak własnymi historiami, ale Cię wysłuchuję. Pomagają w tym pytania, które dotykają najważniejszych miejsc Twojej opowieści. Co jakiś czas pokazuję Ci, co usłyszałam. Sprawdzamy, jak wygląda ten obraz. I zadaję Ci kolejne pytanie. Jeśli potrzeba, sięgam po narzędzia, dzięki którym łatwiej zrozumieć własny świat: metaforę, obraz, pracę z przestrzenią, pracę z częściami (jak np. wewnętrzny „krytyk”), karty coachingowe.

W czasie sesji nie doradzam, ale pomagam orientować się we własnym świecie. Skomunikować się z tym, co w Tobie. Pomagam Ci usłyszeć siebie, Twoje potrzeby, kluczowe wartości, granice. To może wesprzeć Ciebie z kolei w podejmowaniu decyzji, w których zadbasz o to, co dla Ciebie ważne. Pomóc w zmianie. Wesprzeć w adaptacji. Coaching jest życzliwym towarzyszeniem w Twojej własnej podróży, na odcinku, który Ty wybierasz.

Mam dyplom ukończenia Szkoły Coachów ogólnopolskiej Akademii SET oraz  certyfikat ukończenia szkoły Need-Based Coachingu (coachingu opartego na potrzebach, który czerpie z NVC – Porozumienia Bez Przemocy, coachingu transformacyjnego i Systemu Wewnętrznej Rodziny), prowadzonej przez Pernille Plantener. Jestem w procesie przygotowania do certyfikacji na poziomie ACC ICF. Od lat uczestniczę sama w szkoleniach, procesach terapeutycznych i rozwojowych. Poddaję swoją pracę superwizji.

Sesje są dostępne on-line (z powodu Covid-19) . Koszt spotkania (które trwa 1h) to 150 zł. Na pierwszej sesji, która trwa 90 minut (30 minut gratis) sprawdzamy, czy chcemy ze sobą pracować i czy ja mogę Ci pomóc.

Coaching jest procesem krótkoterminowym. Czasami wystarczają 1-3 spotkania, może być ich także więcej, na ogół jednak umawiamy się na nie więcej niż 8-10.