Coaching

Spotkanie w sesji coachingowej jest jak taki moment w podróży pociągiem, gdy ja dosiadam się na chwilę do Ciebie. Nie zagaduję Ciebie jednak własnymi historiami, ale Cię wysłuchuję. Pomagają w tym pytania, które dotykają najważniejszych miejsc Twojej opowieści. Co jakiś czas pokazuję Ci, co usłyszałam. Sprawdzamy, jak wygląda ten obraz. I zadaję Ci kolejne pytanie. Jeśli potrzeba, sięgam po narzędzia, dzięki którym łatwiej zrozumieć własny świat: metaforę, obraz, karty coachingowe.

Coaching pomaga orientować się we własnym świecie. Podejmować decyzje, w których możesz zadbać o to, co dla Ciebie ważne. Pomaga w zmianie. Wspiera w adaptacji. Jest życzliwym towarzyszeniem w Twojej własnej podróży, na odcinku, który Ty wybierasz.

Mam dyplom ukończenia szkoły coachingu i jestem w procesie przygotowania do certyfikacji na poziomie ACC ICF. Od lat uczestniczę sama w szkoleniach, procesach terapeutycznych i rozwojowych. Poddaję swoją pracę superwizji.

Sesje są dostępne on-line (z powodu Covid-19) . Koszt spotkania (które trwa 1h) to 50 zł. Na pierwszej sesji sprawdzamy, czy chcemy ze sobą pracować i czy ja mogę Ci pomóc.

Coaching jest procesem krótkoterminowym. Czasami wystarczają 1-3 spotkania, może być ich także więcej, na ogół jednak umawiamy się na nie więcej niż 8-10.