Rozwój osobisty dla żon i mam

„ZŁAP ŻYCIE” – cykl znany również pod roboczym tytułem “JA+JA” – to warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet, które zostały żonami i mamami i które pragną „zrobić coś dla siebie”.

Cykl 5 spotkań pomoże Ci przyjrzeć się swoim przekonaniom i potrzebom oraz stosunkowi do siebie samej, zidentyfikować atuty i obszary wymagające wsparcia. Spotkania warsztatowe składają się z prezentacji nowych zagadnień, ćwiczeń indywidualnych i grupowych oraz okazji do podzielenia się swoimi przemyśleniami w kobiecym gronie.

TEMATY:

  1. Odkryć, czego chcę
  2. JA+JA (mój stosunek do mnie samej)
  3. O co prosi moje ciało?
  4. Zarządzanie emocjami
  5. Wyznaczanie celów i planowanie

Poprzez warsztaty chciałabym zainspirować Cię do wyruszenia w Twoją własną podróż do realizacji siebie jako szczęśliwej kobiety.

Najlbliższa edycja:

Start: 21 listopada 2017 (i kolejne wtorki: 28.11., 5.12., 12.12 i 19.12), godz. 20:00-22:00.

Miejsce: Fundacja Evangelium Vitae, sala od ul. Pomroskiej 37 we Wrocławiu

Cena: 140 zł /osoba za 5 spotkań (serwis kawowy, 200-stronicowy skrypt cyklu, miesięczny planer “Złap życie” i inne materiały warsztatowe).

Zapisy:  WYPEŁNIJ FORMULARZ

Pytania: malgorzata.anna.rybak@gmail.com

Kliknij na plakat, by obejrzeć go w powiększeniu.

Opinie o warsztatach:

Warsztaty “Złap życie” zmobilizowały mnie do zatrzymania się w pędzie życia i zastanowienia się ponownego nad tym “kim jestem?”, “dokąd zmierzam?”, ale także nad tym “co wpłynęło na to jaka jestem?” .
Świadomość siebie swoich pragnień, potrzeb wpływa także na moją zwykłą codzienność ze sobą i z bliskimi… mam wrażenie, że bardziej kocham siebie, najbliższych, ale także tych, z którymi pracuję, przypadkowo spotykam… Warsztaty zainicjowały we mnie pewien proces, który trwa! Gorąco polecam! – Małgosia Kosowska

***

Warsztaty pozwoliły mi na rozpoczęcie procesu spoglądania na wiele zdarzeń w moim życiu przez pryzmat przekonań pozytywnych, którymi staram się zastąpić przekonania negatywne. Obecność innych uczestniczek warsztatów i chęć wzajemnego dzielenia się licznym radami, spostrzeżeniami i sposobami pokonywania trudności dało mi wsparcie i nowe pomysły na życie. Jestem bardzo wdzięczna, że dane mi było wziąć udział w zajęciach. Po ich zakończeniu pozostaje tęsknota za ich kontynuacją. Basia

Zrealizowane edycje: