Co ma wspólnego odmowa z odpornością psychiczną?
Zdolność mówienia „nie” jest zarówno wyrazem naszej rezyliencji, jak i przyczynia się do jej wzmacniania. Podobnie ma znaczenie, co się z nami dzieje, gdy słyszymy słowo „nie” w odpowiedzi na nasze pytanie, prośbę czy potrzeby wyrażone w jakikolwiek inny sposób. Czy w zderzeniu z odmową rozsypujemy się na kawałki albo obrażamy, czy też potrafimy podjąć kroki, by ją zrozumieć, przyjąć i zaopiekować się sobą, by było nam z nią łatwiej.
Podczas warsztatu:
✅ Zbadamy, dlaczego jesteśmy wrażliwi na odmowę,
✅ Poszukamy dróg zrozumienia odmowy,
✅ Zaprzyjaźnimy się ze słowem „nie” i sprawdzimy, w jaki sposób może się opiekować. nami i innymi ludźmi,
✅ Stworzymy dla siebie nawzajem wsparcie do ćwiczenia głosu z głębi nas samych, który mówi „nie”.
Dzięki udziałowi w warsztacie spojrzysz na odmowę z nowej perspektywy i jeśli zechcesz – zaczniesz częściej przebywać w jej towarzystwie.
Spotkamy się w pięknej, pachnącej nowością, gościnnej, osadzonej w zieleni i śpiewie ptaków przestrzeni Wyspy Mocy na ul. Bartla 7a/2 we Wrocławiu.
Szczegóły wydarzenia:
Czas: 10.03.2023 (piątek), godz. 18:30-21:00
Miejsce: Wyspa Mocy, Wrocław, ul. Bartla 7a/2, Wrocław (piękne okolice Mostu Zwierzynieckiego
Grupa: 8-12 osób
Cena: wg idei „ekonomii serca” – zapłać, ile możesz w przedziale 70 – 120 zł (udziel sobie rabatu, jakiego chcesz, w ramach promocji z okazji świętowania „Roczku Wyspy Mocy”)
(Jeśli cena jest kłopotem, daj znać, poszukamy rozwiązań, barteru, rat)
Pytania: malgorzata.anna.rybak@gmail.com
O prowadzącej:
Nazywam się Małgorzata Rybak, jestem coachem z akredytacją CCA w SET Accreditation Program, trenerem, autorką książek i publikacji rozwojowych; prywatnie żoną i mamą trójki dzieci.
Pomagam ludziom opiekować się sobą i obsługiwać siebie, by ich życie stawało się piękniejsze, pełniejsze i by były w nim obecne wspierające, wzajemne relacje.
Ukończyłam filologię angielską na Wniwersytecie Wrocławskim, a potem Szkołę Trenerów i Szkołę Coachów ogólnopolskiej Akademii SET. Ukończyłam także szkołę Needs-Based Coachingu z Pernille Plantener oraz kursy Agnieszki Stein i Gosi Stańczyk oraz wiele procesów rozwojowych z Agnieszką Stein.
W swojej pracy czerpię z Rodzicielstwa Bliskości, Porozumienia bez Przemocy, Systemu Wewnętrznej Rodziny, Terapii Akceptacji i Zaangażowania, a także odkryć neurobiologii.
Od 2017 prowadzę autorskie warsztaty o różnej tematyce, o których uczestnicy mówią, że wiele podczas nich się dzieje, a spotkania te pozwalają im doświadczać wspólnoty bez naruszania granic i napełniać swoje kubeczki potrzeb dobrymi, karmiącymi przeżyciami i odkryciami.
Prowadzę także indywidualne sesje coachingowe.
Więcej informacji o moim wykształceniu i stylu pracy znajdziesz TU [KLIK].
Odpoczywam chodząc po górach, tańcząc i eksperymentując w ogrodzie, pozwalając, by mnie zaskakiwał ścieżkami rozwoju, jakie rośliny same wybierają. Do skarbów codzienności zaliczam kontakt z drugim człowiekiem.