Małgorzata Rybak

„Dziennik uczuć”

 

Tytuł e-booka: „Dziennik uczuć”

Autorka: Małgorzata Rybak

Ilość stron: 72

Format: A4

Data premiery: 17 listopada 2021

Format e-booka: PDF

Cena promocyjna: 29 zł

 

 

 

 

Znasz ludzi, którzy dobrze wiedzą, co u nich słychać i potrafią o tym opowiadać?

A może znasz osobę, która pomimo lęku robi całkiem odważne rzeczy? Kogoś, kto umie się zezłościć i mówi wtedy: „Ale jestem wkurzony” zamiast: „To wasza wina!” albo „Wszyscy jesteście głupi”? Doświadczyłeś, jak dobrze jest być z kimś, kto nie próbuje Cię ratować, gdy doświadczasz bardzo trudnych momentów, lecz potrafi usiąść obok i powiedzieć: „Tak mnie to porusza, co powiedziałaś/powiedziałeś, że nie wiem, co mam Ci powiedzieć. Czy mogę posiedzieć tu z Tobą w ciszy?” albo „Czuję teraz bezradność, czy możesz mi powiedzieć, co mogłabym/mógłbym dla Ciebie zrobić?”.

Z ludźmi, którzy są świadomi własnych uczuć, dobrze jest być. Wnoszą spokój, jasność, poczucie bezpieczeństwa.

Równie wiele ulgi daje świadomość tego, co się dzieje u nas. Stawanie się powoli kimś, kto już umie rozpoznać, kiedy się złości. Kiedy jest głodny, a kiedy smutny. Kiedy się boi i kiedy nie wie, co robić. Kiedy wstydzi się tak, że chciałby się zapaść pod ziemię.

„Dziennik uczuć” to 72-stronicowy e-book, który pomaga nazywać, rozumieć i obsługiwać trudne uczucia.

Opowiada o lęku, smutku, złości, bezradności i wstydzie, pokazując ich rolę. Proponuje zestaw „pierwszej pomocy” dla każdego z nich.

Kolejne krótkie rozdziały:

🟢 Wprowadzają do tematu regulacji emocji,

🟢 Pokazują, jaka jest w tym rola wychowania i co trudnego mogło się stać w naszej historii, gdy trudne uczucia przychodzą zawsze z dużą intensywnością,

🟢 Omawiają rolę każdego z uczuć,

🟢 Proponują sposoby wspierania siebie w przeżywaniu każdego z nich.

E-book ma też części „notatnikowe”. Jedna z nich pomaga spojrzeć na relację, jaką mamy z danym uczuciem. Druga – zawiera karty do codziennych spotkań z uczuciami w formie dziennika, które można wielokrotnie drukować.

E-book dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych: kawa z mlekiem, kojąca zieleń oraz suszone kwiaty.

 

Tu możesz zajrzeć do środka:

Tu możesz zobaczyć spis treści:

„Dziennik” obejrzysz i kupisz w wybranej kolorystyce W PROMOCYJNEJ CENIE 29 zł tu:

O autorce:

Nazywam się Małgorzata Rybak, jestem coachem z akredytacją CCA w SET Accreditation Program, trenerem, autorką warsztatów, książek i publikacji rozwojowych. Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci.

Pomagam ludziom opiekować się sobą i obsługiwać siebie, by ich życie stawało się pełniejsze i by były w nim obecne wspierające, wzajemne relacje.

Od 2017 prowadzę autorskie warsztaty o różnej tematyce, o których uczestnicy mówią, że wiele podczas nich się dzieje, a spotkania te pozwalają im doświadczać wspólnoty bez naruszania granic i napełniać swoje kubeczki potrzeb dobrymi, karmiącymi przeżyciami i odkryciami.

Prowadzę także indywidualne sesje coachingowe.

Więcej informacji o moim wykształceniu i stylu pracy znajdziesz TU [KLIK].