Warsztaty dla singielek

Drogie Singielki,

Na pomysł przygotowania programu warsztatowego dla Was wpadłam z sześć lat temu. Przez ten czas odkryłam, że sprawa jest znacznie bardziej złożona, niż myślałam, a każda z Waszych historii tak różna i często bolesna, że nie jestem jeszcze pewna, czy umiem pomóc. Parkuję więc to pragnienie spotkania z Wami i wspólnych poszukiwań na jakiś czas. Do tej pory wisiała tu plansza „W PRZYGOTOWANIU”, ale dziś myślę, że mogę potrzebować na to „przygotowanie” jeszcze kolejnych lat.

Nie chcę, byś odchodziła z tej strony zawiedziona, że znowu nikt nie zadbał o Ciebie, mimo pytań, jakie w sobie nosisz. Dlatego ucieszyłam się ogromnie, gdy znalazłam w sieci nowy projekt, prowadzony przez koleżankę-autorkę z portalu Aleteia, Zuzę Górską-Kanabus: „Kierunek Małżeństwo [KLIK]”, powiązany z tzw. „date coachingiem”. Historia autorki, jaką tam znajdziecie, porusza serce.

A ja trzymam za Was mocno kciuki, by wszelkie trudności wzmacniały Was i nigdy nie odbierały wiary we własną wyjątkowość, piękno i głęboki sens istnienia.