Warsztat o dialogu wewnętrznym

Warsztat o dialogu wewnętrznym

Gdy ten warsztat powstał półtora roku temu i prowadziłam go po raz pierwszy „na sali” (w czasach, gdy było to możliwe), miałam myśl, że chciałabym, by to był jeden z moich „flagowych” warsztatów. Żeby był warsztatem całodniowym, a może i wyjazdowym – takie miałam marzenia. Bo jest to temat tak potrzebny, tak istotny dla relacji z sobą samym i jakości naszego codziennego życia, że warto od niego zaczynać. Szczególnie jeśli chcemy coś robić z napięciem, jakiego doświadczamy i które wysyła w kosmos, gdy coś się nie udaje.

Nie wiem, kiedy znowu będą możliwe warsztaty na sali. A jednocześnie mam wielką ochotę oglądać z Wami nasz dialog wewnętrzny. Wydobywać na światło tę nieświadomą muzykę, te refreny, te słowa-klucze, od których – wydaje się nam, że coś poprawimy, a w rzeczywistości tyle się pogarsza.

Podczas warsztatu skupimy się tylko na jednej z części naszego dialogu wewnętrznego – krytycznej i „dowalającej”. Sprawdzimy, co mówi, jak mówi i co nam to robi. Poszukamy kontaktu z krytykiem i innych sposobów mówienia do siebie. Bonusem do udziału w warsztacie jest workbook z ćwiczeniami w formacie pdf.

Jeśli masz ochotę zaopiekować się swoimi myślami, zapraszam do tego warsztatowego spotkania. Informacje i zapisy TU [KLIK].

Bądźcie dobrzy dla siebie 💚

M

Ps. W kwietniu także kolejna edycja „Empatycznych dwójek” [KLIK]. Zapraszam, jeśli masz ochotę poćwiczyć empatyczną komunikację na warsztacie, a potem w grupie na FB.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *