Konferencja i coaching

Mam dla Was jeszcze dwa zaproszenia – pierwsze na zaczynającą się już jutro darmową konferencję online Sylwii Włodarskiej „Bliżej potrzeb, bliżej szczęścia” 21-25 października 2020. Codziennie będzie można wysłuchać aż trzech inspirujących rozmów, które w pomagają przeżywać siebie, relacje z innymi i świat wokół nas w ciepłych promieniach bliskości.

Rejestracji dokonacie przez tę stronę – dzięki podaniu swojego maila codziennie rano od środy do soboty dostaniecie linka do rozmów: https://konferencja.paniswojegoszczescia.pl

TU [KLIK] zaś możecie pobrać prześliczny dziennik konferencyjny.

Drugie zaproszenie dotyczy możliwości spotkań ze mną na sesjach coachingowych online. Jeśli potrzebujecie zmiany, jasności w dylemacie czy wsparcia w adaptacji do nowych sytuacji w Waszym życiu, zapraszam na takie spotkania w cenie, jaka już się nigdy nie powtórzy – 50 zł za godzinną sesję. Ogromnie cenny za to dla mnie będzie Wasz feedback na temat tego, jak się w tym procesie czuliście i co Wam pomagało.

Sesje przeprowadzam je w ramach procesu akredytacji ACC ICF. Medium – platforma Zoom, WhatsApp, Skype czy inne, na które się umówimy.

Możecie poczytać o tym, jak pracuję, tu: https://malgorzata-rybak.pl/coaching/

Pozdrawiam ciepło bardzo – i bądźcie dobrzy dla siebie <3

m

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *