Wzrusza mnie bardzo to zdjęcie, na którym trzymam książkę na kolanach.
Na kolana lubią wdrapywać się dzieci i chętnie się je tam trzyma, przytula i słucha, co mają do powiedzenia.
Książka jest jak dziecko, przecież najpierw nosi się ją w sercu i umyśle, a potem wydaje się ją na świat.
Pamiętam, ile mnie kosztowała odmawianych sobie wieczorów filmowych i jednocześnie – ile filmów podczas jej tworzenia obejrzałam. Żeby umysł mógł odpocząć.
Pamiętam tygodniowy finisz i tony ciemnej czekolady z orzechami, gdy zatopiłam się w pisaniu bez reszty.
Na koniec książka przyszła do Was pełna uczuć i historii – jak ja.
Chcę z Wami o niej porozmawiać, chcę Wam ją przestawić, posłuchać Waszych pytań.
Zapraszam Was na wieczór autorski w Filii 29 Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu na ul. Reja – miejscu znanym, pięknym i stworzonym do takich spotkań.
Szczegóły:
⏰21.04.2026 o godz. 18:00
📍ul. Reja 1 we Wrocławiu
🎤Spotkanie poprowadzi Urszula Szyc
🌿Wstęp wolny
Porozmawiamy o książce „Czuję, więc żyję. Przewodnik po trudnych emocjach”, która miała premierę w 2025 nakładem Wydawnictwa PROMIC.
Serdecznie Was zapraszam, będzie mi bardzo miło się z Wami spotkać.
Poszukać wspólnie dróg rozumienia siebie, gdy spotykamy się z trudnymi emocjami.
By mogły nam sprzyjać, byśmy sami sprzyjali sobie.
Małgosia
