Czy wiesz, dlaczego Pierre-Marie Dumont założył Aleteię?

Drodzy Czytelnicy, którzy zaglądacie na portal Aleteia Polska, dla którego mam radość pisać – czy zechcielibyście podzielić się Waszymi wrażeniami na temat portalu w króciutkiej, anonimowej mini-ankiecie? Byłoby to bardzo cenne!

Aleteia istnieje w Polsce dopiero od 2,5 roku. Data jej urodzin zbiega się z moją – przez co jest mi tym bardziej bliska. Choć najpierw jednak z powodu sposobu, w jaki jej założyciel sformułował jej misję. Pierre-Marie Dumont, tata 12 dzieci i wydawca znanego na całym świecie pisma „Magnificat” (mini-mszaliku z codziennymi czytaniami), miał marzenie, by utworzyć portal, który będzie miał ducha Ewangelii. Będzie słał ku światu prawdziwie Dobrą Nowinę, łączył zamiast dzielić, inspirował ludzi prowadzących zwykłe, codzienne życie świeckich, którzy pragną tworzyć wartościowe więzi, kochać swoją rodzinę, wykonywać sensowną pracę – i w ten sposób czynić ten świat lepszym miejscem.

Autorzy Aletei stają się wspierać tę misję i robić to również w sposób sensowny i potrzebny. Dlatego bardzo pomocne będzie, jeśli podzielisz się z nami garścią myśli na temat tego, co wartościowego znajdujesz w tym portalu i czego Ci brakuje.

Dziękuję serdecznie za poświęconą minutę lub dwie!

Ankieta pod linkiem ⬇️⬇️⬇️
https://tiny.pl/tgjkb

Dobrego dnia 🙂

M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *