Pierwsze studia podyplomowe NVC na Dolnym Śląsku

Pierwsze studia podyplomowe NVC na Dolnym Śląsku

Znajoma mama i zarazem uczestniczka moich warsztatów dała mi znać o tym, że już wkrótce po raz pierwszy na Dolnym Śląsku można będzie zrobić studia podyplomowe z NVC! Startują 6 listopada na Wyższej Szkole Medycznej w Legnicy. 

Zajęcia poprowadzą m.in. wspaniałe: Marta Kułaga (Leance – coaching, rozwój osobisty i zawodowy) , Agnieszka Rzewuska-Paca (Empowered Living PL Aga Rzewuska-Paca), Monika Szczepanik. Trenerka NVC i inni fantastyczni, doświadczeni specjaliści empatycznej komunikacji.

Gdyby nie NVC, nie wiem, gdzie bym była. I choć książka Marshalla Rosenberga przeleżała u mnie na półce kilkanaście lat, w styczniu 2018 roku otworzyłam ją po raz kolejny i słowa, jakie tam znalazłam, zaczęły łączyć wszystkie kropki mojego życia. Pochłonęły mnie te treści bez reszty.

Język serca, zwany też językiem życia, jest dla mnie źródłem nieustającego wsparcia i nadziei dla relacji w domu, codziennością porozumiewania się z dziećmi i alternatywą dla niedziałających autopilotów z mężem. NVC to także stały punkt odniesienia dla mojej pracy – tematyki kontaktu ze sobą, granic, potrzeb, budowania więzi opartych o dobrowolność. To sposób na rozumienie siebie, ludzi w z kolejki w sklepie i gościa, który trąbi na mnie w korku.

I choć NVC jest nazywane sposobem komunikowania, jest tak naprawdę dla ludzi ożywiającym spojrzeniem na świat, ścieżką do odkrywania własnego człowieczeństwa i bycia z ludźmi na głębinach spotkania i wzajemnego szacunku.

Wszystkie informacje o studiach znajdziecie TU [KLIK]. Gorąco polecam 💚

Proszę, ślijcie tę wiadomość w świat.

M

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *