Pierwsza edycja „Drogi do siebie samej”

Przygotowanie nowego cyklu rozwojowego zajęło mi dwa lata. Potrzebowałam tego czasu poszukiwań, spotkań z innymi i z samą sobą, by móc się podzielić tym, co odkrywam. Warsztaty „Droga do siebie samej” składają się z sześciu spotkań – dlatego, że wierzę, iż przynajmniej tyle potrzeba, by mogły się w nas zacząć dokonywać procesy: otwierania się, obserwacji siebie, przymiarki do zmiany, sprawdzania, czy to działa. Tyle też potrzeba, by poznać się choć trochę z grupą i poczuć w niej bardziej „u siebie” niż na jednorazowym spotkaniu.

Główne tematy tego cyklu (wartości, granice i potrzeby) wypływają z mojego przyglądania się, jakiego uzupełnienia potrzebuje cykl „ZŁAP ŻYCIE”, ale także z przekonania, że często zaprzyjaźnienie się z sobą samą i nauka opieki nad sobą jest naprawdę wielkim wyzwaniem. Wierzę natomiast głęboko, że bez niej wszystko inne jest jeszcze trudniejsze – zarówno opieka nad dziećmi, jak i relacje z innym i dorosłymi, począwszy od najbliższych do najdalszych.

O cyklu można poczytać więcej TU [KLIK]. Lista główna jest pełna, ale jeśli zostawisz mi swojego maila, dam Ci znać o kolejnej edycji.

M

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *